Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy z maja 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-29, 13:42   #1186
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Nie odzywałam się przez weekend, bo to był jeden stres. Dziś miałam ponownie USG I trymestru, mimo, że jestem w II, to mały wymiarowo jeszcze jak w I. Jestem bardzo zadowolona z tego USG, mały (już jest pewność, że chłopak) nie chciał współpracować, ale dr się nie poddawała, bo stwierdziła, że medyczne dziecko musi jeszcze dokładniej sprawdzić Na 95 % mamy zdrowe dziecko, zwłaszcza jeśli chodzi o Zespół Downa. Dr mnie umówiła od razu na USG połówkowe do siebie, mimo, że terminy ma dość odległe i wtedy ma sprawdzić szczególnie jedną rzecz, która ją niepokoi, ale nie jest to znowu nic strasznego. Po drugim USG podejmiemy decyzję o ewentualnym teście Nifty, ale raczej nie będziemy robić. Kolejne USG tylko u tej dr [emoji6] W tym centrum mają inny program do obliczania ryzyka i już dla ZD mamy 1: ponad 7000. Wyszło jedynie wysokie ryzyko zahamowania wewnątrzmacicznego wzrastania płodu przed 37 tyg, ale na razie nie będę się tym martwić. I długość szyjki w normie W końcu można odetchnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji3059]

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując