Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 14:21   #1591
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witam

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Curly ja jeżdżę do Bat-Med do Radomia mam bliżej, poza tym w Unicare chyba na Remblinskiej w Warszawie [emoji846]
Dalej nie wiem [emoji2372]





Ooooo super [emoji846] Daj znać jak wrażenia [emoji23]
Mam nadzieje, ze będziesz zadowolona, bywa specyficzny ale jest bardzo dokładny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Umówiłam siędo niego na 21 września. Przyjmuje jeszcze na Wilanowie, mam duuużo bliżej niż na Rembielińską. Jakoś ta lekarz nie zdobyła mojej sympatii i nie czuję się przy niej bezpiecznie jak wyskakuje z takimi tekstami,że miałabym rodzić naturalnie takie duże dziecko. Mam jeszcze pytanie, czy na tej wizycie za 200zł zrobi mi w cenie usg transwaginalne?Bo u mojej obecnej Pani dr płaciłam 200zł na wizytę i 150zł za usg, co jest zdzierstwem roku!!!!!!


Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Boże jakie to straszne!! dzieci potrafią być okrutne, ale nie miesci mi się w glowie skad się to bierze... Ja chyba jednak pogadałabym z ich rodzicami, niech im trochę wtłuką do glowy ze z takich rzeczy się nie zartuje nie przejmuj się tym, wszystko będzie dobrze!

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

niewiem jak to się stało ze pokazalo ze Haneczka to napisala a nie Curly nie ogarniam tego wizazu
Mnie zamurowało jak mi córka to powtórzyła i pierwszy mój odruch był taki,żeby nastęonego dnia pójść do wychowawcy na skargę..., ale córka mnie powstrzymała,że Ci chłopcy będą jej bardziej dokuczać,że jest skarżypyta itd. Sama już nie wiem co robić. Nie chcę pogorszyć. Te dzieci są okropne. Rozwydrzone strasznie. Szkoła prywatna. Kilkoro dzieci ma rodziców, którzy pracują w tej szkole i czują się tak pewnie,że szok. Jeden, który najbardziej Ali dokucza Ananas, ma matkę, która uczy jednego z przedmiotów moją córkę i nie chce,żeby na niej się potem mściła. Ale chora sytuacja.

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Ja w środę idę na prenatalne na Karową, zobaczę jakie bedę miała odczucia i może tam mogłabym rodzić... podobno dobry szpital, ciekawe jaki personel [emoji848]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam rodzić na Karowej, ale teraz zmieniam zdanie i jestem bardziej za Solcem. Dołączyłam do grupy na fb gdzie rodzić w Warszawie i czytam opinie. Jednak więcej przemawia za Solcem. Ojciec może być z matką i dzieckiem od razu po cc i kangurować dziecko. Położne podobno pomagają po cesarce w opiece na dzieckiem. Mi na Żelaznej pies z kulawą nogą po cc nie pomógł Musiałam dziecko 4600g sama przewijać i nosić jak płakało po takim zabiegu! Gdzie mi dżwigać nie można było. Taki paradoks.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora