Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anna Maria Jopek - subtelność, delikatność, kobiecość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-06, 13:25   #34
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelność, delikatność, kobiecość

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
guia ja się nie oburzam, wyraziłam tylko swoją opinię, rozumiem że każdy lubi coś innego.
Mogłabyś w takim razie napisać nieco więcej o tym kto właściwie ukształtował Twój gust muzyczny, do kogo według Ciebie należy najpiękniejszy polski głos i o jakich to polskich i światowych artystach mogę sobie poczytać na pudelku, bo jak widzę Twoim zdaniem AMJ artystką nie jest? A Twoja poprzednia wypowiedź jest bardzo tajemnicza i brzmi niesamowicie konspiracyjnie

Czyli manieryzm odnosisz tylko do jej wokalu i zachowania na scenie (o jakim braku ruchu mówisz, bo nie do końca rozumiem, o tym że nie robi układów tanecznych a la Mandaryna?)? W takim razie jeszcze bardziej Cię nie rozumiem, co ona takiego na tej scenie robi, co Cię tak zniesmacza? Bo że głos Ci się po prostu nie podoba ok, rzecz gustu, ale zachowanie?

A swoją drogą artykuły na plotkarskich portalach i w brukowcach świadczą wg mnie o braku szacunku opinii publicznej do osób tam opisywanych, bo czyż nie jest to dziwne że np o AMJ czy Nosowskiej nigdy na czymś takim nie przeczytamy, a o Górniak, Dodzie, czy Steczkowskiej czytamy bez przerwy? Moim zdaniem świadczy to o klasie osoby, że nikt nie jest w stanie jej w ten sposób ruszać.
Kurcze, zjadło mi kawałek wczorajszego posta Nic to.

Mogłabym. Edyta Geppert. To jest dla mnie najpiękniejszy polski głos.
(Chciałam wkleić linka do świetnego nagrania z Opola '97, ale usunęli z YT )
A z nie naszych- Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Anita O'Day. To by chyba był ten top topów
Co do Pudelka- nie jestem w stanie wymienić Ci całego tłumu ludzi, bo zwyczajnie na pudelku nie przesiaduję. Ale ostatnio dostałam na maila ich reklamę. Patrzę i oczom nie wierzę- Janda. Tak, tak. I Janda ma swoje miejsce na Pudelku. Zresztą na Nosowską też udało mi się trafić.
Co jak co, ale Janda dla mnie klasę ma. I żadne Pudelki tego nie zmienią.

Nigdzie nie napisałam, że AMJ nie jest artystką Mało tego- napisałam, że dla wielu osób jest, a wśród nich są osoby z wykształceniem muzycznym, które mogą muzykę lepiej rozumieć.

Która poprzednia wypowiedź brzmi konspiracyjnie i dlaczego? Postaram się ją zdekonspirować

Tak, manieryzm odnoszę do jej zachowania na scenie.
Mam wrażenie, że uważasz mnie za kogoś o niskim guście tylko dlatego, że jej nie lubię. Przytaczasz Górniak, Steczkowską, Mandarynę, jakby równoznaczne było to, że jeżeli nie podoba mi się AMJ, to na pewno podobają się te pierwsze. Otóż nie.
Brak ruchu- chodziło mi o hoker, na którym lubi przesiadywać podczas koncertów (nie wszystkich zapewne)
O zniesmaczeniu też nigdzie nie pisałam Nie wkładaj mi pod klawiaturę nie moich słów.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując