Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - łuszczenie się skóry po nalożeniu podkładu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 15:01   #2
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: łuszczenie się skóry po nalożeniu podkładu

Cytat:
Napisane przez tajka87 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie odnośnie podkładu... Jestem blondynką o jasnej karnacji i ciężko jest mi dobrać odpowiedni podkład Od jakiegoś czasu używam matującego podkładu kryjącego z AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (odcień 1 - kość słoniowa), ale zauważyłam, że nie kryje moich niedoskonałości tak jak powinien... moja twarz jest cała w ciapki ;/ Przerzuciłam się więc na podkład Loreal True Match (odcień 02 - Natural ivory). Gdyby odcień był troszkę jaśniejszy, to myślę, że byłby idealny... chociaż i tak różnicy bardzo nie widać Efekt o wiele lepszy jeżeli chodzi o krycie, powiedziałabym nawet, że nieporównywalny i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że po nałożeniu podkładu... na moim nosie skóra zaczyna się łuszczyć i to samo jest na czole Policzki i reszta twarzy są świetnie pokryte i nie ma żadnego problemu... to samo było z wczesniejszym podkładem :/ Próbowałam już nakładac podkład na twarz nakremowaną, przetarta tylko tonikiem, ale nic nie pomaga...
Proszę o pomoc... jakiego podkładu powinnam używać? Czy podklad z serii Max Factor Lasting Performance będzie dobry? Bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym kosmetyku.

Pozdrawiam
tajka87
Gdy podkład nad to wysusza buźke kłade najpierw kremik, jeśli to nie pomaga to napewno nie powinnaś używać podkładu do cer mieszanych i tłustych tylko do suchych i normalnych. Max Factor w Twoim przypadku nie będzie dobrym rozwiązaniem Moge polecić Ci Lancome Photogenic on napewno nie uwidoczni suchych skórek- tylko że jest już troszke droższy
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując