Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawdziwość związków.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 15:11   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Prawdziwość związków.

Cytat:
Napisane przez myiabi Pokaż wiadomość
Do refleksji nakłonił mnie pewien post na innym forum nie związanym z wizażem. Mężczyzna napisał w nim, że nie chce brać ślubu z kobietą, której bardzo na tym zależy... oboję mają 30 lat. On agrumentuje to w ten sposób, że jest mu z nią dobrze. Zaspokajają się seksualnie, ich zycie erotyvzne bardzo im odpowiada, rozmwiają przyjemnie i ogólnie całkiem dobrze. Spędzają razem czas, jednak on uważa, że nie czuje miłości, w tym związku tkwią już dwa lata. On powiedział jej na początku związku, że ślubiu nie chce i nie będzie chciał. I do tej pory to utrzymuje, a ona nalega.
Nie rozumiem tego... myślę, że nie jest to jedyny taki przypadek. Kiedys wydawało mi się, ( i w gruncie rzeczy do dziś tak jest), że związku rodzą się z miłośc, prawdziwej i silnej, a nie czegoś jak opisane wyżej...
Czy widzicie w swoim towarzystwie ....(mam na mysli jzuraczej osoby dorosłe, powyzej 20 roku życia_... ludzi, którzy niby tworzą związek, ale z waszego punktu widzenia jest on nadzwyczaj dziwny, dziwi was układ, nie widzicie tam miłości, lub odnosiecie wrażenie,ze ludzie są ze sobą bo są... bo po co być samemu, a może maja inne przyczyny?

jak to wyglada z waszgo punktu widzenia?
pozdrawiam ( i nie zycze takich związków jeśli chodzi o moje zdanie).
Skoro on na początku związku jej powiedział, że nie chce i nie będzie chciał ślubu to jej sprawa, że marnuje czas czekając na próżno, skoro jej na tym ślubie zależy
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując