Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 23:16   #3706
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ależ zrobiłam reklamę Pigmentowi... Uwielbiam ich, odkryłam że mają drogerię internetową dopiero z pół roku temu, byłam przekonana że to tylko genialny sklep w Krakowie, a od pierwszego kliknięcia zrobiłam tam już tyle zamówień że słoik z cukierkami dołączanymi do paczek mam pełen. Teraz mają dużo promocji urodzinowych i dlatego taki szał, gdyby tylko mieli najjaśniejsze odcienie to już bym zamawiała korektor AM, a tak to czekam na okazję gdzie indziej (gdyby na stronie AM mieli możliwość zamawiania do paczkomatu to bym zamówiła u nich).

Gdzieś czytałam, że są minimalne różnice kolorystyczne między formułami (dotyczyło to chyba rozświetlającej), ale to raczej niewidoczne na twarzy. A co Cię skłoniło do matującego?

Jeśli mi się uda zrobić zdjęcie, które odda w ogóle ten kolor to wrzucę. Na razie jestem zachwycona pięknym opakowaniem (Pixie to mineralny raj dla srok) i samym kolorem w nim. No śliczny jest, a gramatura taka, że starczy na pół życia... Widziałam zdjęcie 100 na twarzy na Instagramie i wygląda bardzo naturalnie.

Oj reklame zrobilas, nie da sie ukryc W sumie uratowalas moj poerfel , bo i tak mialam zamowic maske Anwen, a tutaj o 10 zl taniej. A akurat te drogerie kojarze, bo zawsze Anwen wspominala , ze jej kosmetyki sa tam dostepne , ale nie myslalam, ze tam sa takie konkretne promocje. Czesto sie one zdarzaja?



Do matujacego w zasadzie sklonilo mnie to, ze w moich zbiorach mam same kryjace formuly A w chwili obecnej nie mam zadnych klopotow z cera, wiec uznalam, ze sobie sprawdze te formule, lejsza na zblizajace sie lato - akurat.



A podeslalabys link do tego insta? No przyznam, ze te bronzery moga okazac sie calkiem fajne, choc kolor w opakowaniu na ich stronie budzi groze :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując