Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-26, 11:43   #22
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Swojej wpadki mam jedną, jeżdżę fordem transitem, z napędem na tylnie koła (totalne problemy z tym ) traf chciał że samochód akurat był nieobciążony co zwykle nie pomaga na przyczepność, wybrałyśmy się z mamą do znajomych (mieszkają w Dębem W. w jednej z bocznych, nie oświetlonych, nie ubitych wiejskich dróg) skręć w jedną za wcześnie, bądź za późno i…. masz problem. Ja właśnie tak się wpakowałam, skręciłam w drogę za wcześnie, po obu stronach było świeżo zaorane, pełne mokrego błota, pole. Wyjeżdżając tyłem (nie wiem dlaczego, nie pomyślałam żeby podjechać do końca i tam zakręcić) nie byłam w stanie zauważyć tego momentu, w którym tył samochodu zjechał do 10 cm rowu (co wystarczyło abym nie mogła się wydostać). Po interwencji znajomego i Jego znajomego, samochód został wyciągnięty ! Ciągnikiem ! hłe hłe hłe kupa śmiechu była.

Inna sprawa: mój kochany wujek całkiem niedawno kupił sobie Audi Quattro z GPRS mówiącym po angielsku, mamy niezły ubaw, gdy jadąc w jakiś nieznany zakątek, wujek zaczyna się z tą babeczką kłócić, wydzierać się na nią że nie wie co mówi, żeby się zamknęła, jakoś nigdy mu do głowy nie przyszło żeby to cholerstwo wyłączyć My mamy ubaw po pachy, ryczymy ze śmiechu cała drogę.

W pewnej fajnej książce autorka zawarła pewną prawdę o swojej koleżance, która to zostawiała samochód przed wyruszeniem z domu na godzinę z zapalonym silnikiem , aby się rozgrzał . Następnie napisała wściekłą skargę do firmy w której zakupiła ten samochód, że pali on o wiele więcej niż mówili jej w tej firmie… odpowiedź przyszła następująca, „w momencie włączania silnika samochód zaczyna spalać paliwo”… kobieta znowu odpisuje, „przecież samochód nie jedzie, wiec jak może spalać paliwo” ??!! Uśmiałam się wtedy jak nie powiem co.
__________________
Praca??!!

Edytowane przez Naszata
Czas edycji: 2007-02-26 o 12:41
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując