Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-01, 22:48   #1757
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
To się naprawdę smutno czyta To są takie podstawowe rzeczy, jak kubek, kawa/herbata. Żadne luksusy. W każdej firmie powinny takie rzeczy być. Tak samo jak ciepło zimą. Mam nadzieję, że kiedyś Janusze i Grażyny biznesu znikną na dobre.
Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
w sumie to jeszcze moim marzeniem w pracy jest aneks kuchenny, taki z prawdziwego zdarzenia, żebym nawet herbaty i kubka swojego nie musiała przynosić. A już w szczególności, żeby nie musieć jeść przy lub w ubikacji.

o masakra jak może nie być pokoju choćby małego socjalnego nie wiem co to za budżetówka i dla mnie przynoszenie swojej herbaty i kubka to nic dziwnego, ale żeby nie było totalnie gdzie zjeść?!
Swoją drogą ja nie przepadam jeść niektórych rzeczy przy komputerze, szczególnie nad dokumentami i wole normalnie przy stole, jako jedyna z działu albo w ogóle z piętra (xD!) jadłam w pokoju socjalnym i było to postrzegane jako dziwne lol.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89484684]

[/COLOR]Ja wysłałam dziś cv na 'wymarzone' stanowisko, no zobaczymy. Szukają dwóch osób, więc szansa też większa. Profil kandydata spełniam w 200%, tylko nie wiem jak spojrzą na to, że w obecnym miejscu pracuję tylko pół roku (ale nie chcialabym odchodzic na 100%, zostałabym na ułamek etatu na zdalnej, a przynajmniej tak bym chciała).
[/QUOTE]


Trzymam kciuki!


Ja nadal nie wiem co z umową, ale w grafik sobotnich dyżurów niby jestem wpisana na kwiecień i czerwiec. No, ale to o niczym nie świadczy, wiec czekam.
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując