Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-03, 13:12   #1760
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasha05 Pokaż wiadomość
Orientujecie się może kiedy można aplikować do tej samej firmy - korporacji na to samo stanowisko?
Byłam kilka tygodni temu na rozmowie o pracę w sprzedaży w dużej firmie i zostałabym przyjęta tylko powiedziałam, że chciałabym łączyć dwie prace czyli pracować w mniejszym wymiarze godzin w obecnym miejscu i u nich na pełny etat. Osobie prowadzącej rozmowę nie spodobało się to, stwierdziła, że będę już zmęczona, nieefektywna bo nie będę wypoczęta itd. I przez to tej pracy nie dostałam.
Ogłoszenia widzę, że są dodawane nadal na to samo stanowisko w tej samej firmie. Chciałabym tam iść do pracy, bardzo mi zależy na tym żeby zdobyć nowe doświadczenie i mogę zrezygnować z obecne. Tam mam szansę się czegoś nauczyć, bo w obecnej pracy nic się nie nauczę, siedzę i się nudzę.



Tylko nie wiem kiedy mogę najwcześniej wysłać do nich ponownie CV skoro kilka tygodni temu byłam na rozmowie, to nie wiem czy zostanę wybrana znów na rozmowę i nie wiem do kogo trafiają wysyłane CV. Czy do tej samej osoby czy do innej, czy rozmowę będzie prowadził ten sam menadżer.
Moze sprobuj zadzwonic do osoby, z ktora byla przeprowadzona ta rozmowa i wyjasnij, ze sytuacja sie zmienila, przemyslalas czy cos i zdecydowana jestes tylko na jeden etat w tej firmie. Kwestia tego jeszcze czy to ze przyjeliby ciebie, to twoje przeczucie czy powiedzili ci w prost, ze chetnie cie przyjma, ale nie w przypadku laczenia etatow.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując