Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Split Ender-szczotka odcinająca tylko rozdwojone końcówki.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 17:55   #28
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Szczotka odcinająca tylko rozdwojone końcówki. Warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Katarzyncia23 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera i je wycieniowała. Nadal będziesz miała długie włosy, bo nie zetnie Ci po 30 cm z całej długości, a na pewno będą zdrowsze i nie zauważysz znacznego ich skrócenia. Poza tym wycieniowane włoski są fajne.
Pomyśl również o zastosowaniu profesjonalnych masek/odżywek. One naprawdę działają cuda i są o niebo lepsze niż te sklepowe - wiem z własnego doświadczenia, bo po farbowaniu na blond przez 5 lat miałam MEGA SIANO, a obecnie są w super stanie, jednak żadnymi sklepowymi specyfikami ich nie naprawiłam. Aczkolwiek zniszczone końcówki trzeba ściąć.

Z całego serca polecam Ci WELLA SP PERFECT ENDS SERUM NA KOŃCÓWKI. Jest o wiele lepsze niż jedwab, bo działa zupełnie inaczej, ja dzięki niemu nie mam już problemów z rozdwajaniem końcówek. Uważam, że cena 40 zł na allegro to nie majątek, a serum starcza mi na ok. 6 miesięcy stosowania prawie codziennie.
Z masek/odżywek, które wypróbowałam (a wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku) polecam serię Joico K-Pack (najlepsze kosmetyki do włosów na rynku, Kerastase się chowa), ale to dość droga zabawa, lub Wella Sp Repair (też jest świetna).
Cieniowanie to taka rada nie dla każdego. U mnie po cieniowaniu każdy włos robi co chce i muszę je katować prostownicą na 200stopniach żeby były proste, przy równych to przejechanie po kilku pasmach 140stopniami Już nie mówiąc że jak ktoś ma bardzo długie i wycieniowane włosy to z reguły na samym końcu zostają cieniutkie marne pasma..

Ja bym sobie chętnie coś takiego kupiła jeśli by działało. Bo jakbym teraz miała obciąć wszystkie rozdwojone końcówki u fryzjera zostały by mi włosy do połowy ucha bo mi się rozdwajają na całej długości włosa.....

A ile takie cudo kosztuje bo nie mogę znaleźć?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując