Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nękanie przez rodzinę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-09, 17:29   #9
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nękanie przez rodzinę

Dziewczyny, ja w żadnym wypadku nie jestem obrażona i nie wiem, skąd te wnioski? Po prostu pytam, co ma praca mojej mamy do tego, że rodzina żąda abyśmy oddały im pieniądze. Czy jak mama będzie miała pracę, to będą mieli do tego prawo? Czy właśnie wręcz przeciwnie?
W momencie, gdy mój tata zmarł miałam 14 lat, chyba wyraźnie to napisałam. Mamie cięzko byłoby mnie zostawić, bo nie miałaby z kim. Teraz mam 22 lata, a nie 14.
I co to znaczy, że moja mama nie chce mieć pracy? Co to wnosi do dyskusji?
Naprawdę pytam. I to nie jest żadne obrażanie się

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88273302]Teraz nadal masz 14 lat czy co?
Po prostu z twojego opisu wynika, że twoja matka zwyczajnie nie chce mieć pracy, a nie nie może.

Dokładnie, najpierw się rozpisuje na temat środków utrzymania, a teraz obraza majestatu, że temat jest poruszany.
Zresztą problem z rodziną też dotyczy pieniędzy.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------


Na przykład to by zmieniło, że mogłaby zapłacić prawnikowi za wytłumacznie ciotce dlaczego ma przestać dzwonić.[/QUOTE]
Mamy pieniądze na takie rzeczy. Ja nie pytam, co zrobić bez pieniędzy, bo jesteśmy biedne. Po prostu pytam, co zrobić. Odpowiedź: iść do prawnika, jest dla mnie satysfakcjonująca.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując