Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak rozluźnić mięśnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 12:38   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

jak rozluźnić mięśnie?


Nie wiedziałam na jakim forum napisac ten wątek, dlatego nie jestem pewna czy dobrze wybrałam?
Od dłuższego czasu mam problemy z kręgosłupem. Były momenty, że nie potrafiłam prawie chodzic a ból był przeogromny przy najzwyklejszym ruchu. Lekarze nic nie moga powiedzieć bez badania rezonansem magnetycznym, a na to badanie czekam juz 3 miesiące i pozostał mi jeszcze miesiąc Mówią, że najparwdopodobniej wypadł mi dysk, ale pewności nie można miec bez tego badania
Oprócz bólu kręgosłupa, oraz prawiej nogi , mam duży problem z napięciem mięśni. Lekarz twierdzi, że organizm w ten sposób chroni się przed bólem. Mięśnie mam napięte przez 24h i nie potrafie je rozlużnić. Nogi mam twarde jak skała. Wiadomo, po pewnym czasie mieśnie zaczynają być zmęczone. Boli to okropnie Rano jak wstaje, to czuje jakbym przeszła conajmniej 10 km
dziewczyny, co zrobić , żeby rozluxnić mięśnie? Jem Mydocalm (tabletki na recepte) jednak niewiele mi pomagają. Dodam, ze nie wszystkie ćwiczenia fizyczne moge robić, bo jestem bardzo obolała.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując