Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-04, 09:14   #26
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Julittaa22, a mogłabyś wkleić jakieś fotki w trochę bardziej sprzyjającym świetle? Bo na tych włoski wyglądają super, ale światło jakby trochę przyćmione, więc pewnie jest jakieś przekłamanie koloru. Ja mam teraz popielate prawie platynę, a na zdjęciach wychodzą mi żółte A powiedz jeszcze, czy ta farba, 12/1 wellaton to jest ten krem mocno rozjaśniający, dobrze myślę? zmieszałaś go razem z farbą, i taki fajny efekt wyszedł na brązowych włosach? Bo ja tak kombinuję, jakby zmieszać tą 12/1 z jakimś ciemniejszym blondem.. Kurczę, prawda jest taka, że żeby mieć ładny odcień blondu i zdrowe włosy to trzeba się nakombinować Pozdrawiam


Niestety nie moge wkleic innych fotek poniewaz nie mam aparatu a zdjecia sa robione kamerka internetowa bez lampy błyskowej dlatego tak ciemno Farba wellaton 12/1 to ten krem rozjaśniajacy o którym piszesz.Zmieszałam go z blondem bo nie chcialam zeby mi zółtko wyszlo i nie wyszło Połozyłam na jasno brązowe włoski i w sumie to jestem bardzo zadowolona.Tez mysle ze trzeba sie nieżle nakombinowac żeby cos ładnego na głowie wyszlo Pozdrawiam ciepło
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora