Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratki, bratuszki, Błękitne ciuszki… Lato, lato, idzie lato, co Ireny na to?! ~38
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-12, 21:32   #4702
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Bratki, bratuszki, Błękitne ciuszki… Lato, lato, idzie lato, co Ireny na to?! ~

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
A ja się zdrzemnęłam i teraz kawka + ciacho 🥧🤣
Gosia, ciasto pycha i są kwiatki [emoji16][emoji254]

Evelka, z rodzinką jedziesz do Warszawy? Czy ze znajomymi?

Gwiazdka, jak coś zapomnisz o swoich kosmetykach, to pytaj [emoji23] no ja właśnie przez to, że prawie wszystkie kosmetyczne informacje idą jakoś tak w eter, przestałam zachwalać to co kupiłam i pisać o kosmetykach [emoji4] a o mazidlach i książkach mogłabym pisać i pisać [emoji23]
Jedziemy rodzinnie z psem [emoji12] i trochę sie tego obawiam bo moj pies miastowy nie jest [emoji23]

Jak wyczytam o jakimś kosmetyku same pochwały to robię screna i gwiazdki podkład mam [emoji23], a ze ja mało kosmetyczna jestem to aż tak dużo tego nie mam.

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;84793016]Bry



a ja przez ten nawał pracy, nie mam czasu na pisanie. Chciałam coś komuś wcześniej napisać, ale mi ktoś przerwał i nawet teraz nie wiem co ja chciałam i komu chciałam .



Mag, a jaki podkład ja używam ?





Evelka a nie mówiłam ? i... jest super .

Teraz by mi się jeszcze przydał taki co zmywa podłogę .

Ale nie ma szans. Ostatnio u mnie prawo czarnej serii, wszystko się psuje. Nawet nie będę wymieniać rzeczy, które szlag trafił w ciągu ostatnich kilku dni. Ale co tam... kupię sobie nowe... kiedyś .[/QUOTE]

To fakt, mopujacy by sie przydał [emoji3], najlepiej dwa w jednym.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
AA z ceramidami (?) O ile go już nie skończyłaś... 🤣
Jestem pod wrażeniem, a ja ?[emoji12]

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej
Ha się nie wyrabiam na zakrętach i na nic nie mam czasu. Ciężko mi z tym bo jednak wolę spokój a teraz nie mam go ani w pracy ani w życiu prywatnym a nie zapowiada się żeby to się szybko zmieniło.
Chciałam tylko napisać ze naprawdę liczę na to i mam wielką nadzieję że Ireny przyjadą do mnie jak juz zamieszkam w domu który dziś formalnie stał się mój (dziś podpisaliśmy akt notarialny [emoji3]).

Super, gratulacje.


Powiem wam ze pranie moje ma już trzecie płukanie, i jak tylko przestanie lać, to zdejmuje i wkładam na wirowanie [emoji85][emoji23]
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora