Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 09:36   #7
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Plan -10 kg w 8 tygodni i pozbycie się kompulsów

Witaj. Ciekawy mini-blog aaa i bardzo wyrozumiały mąż. Mój by chyba wolał umrzeć z głodu niż sam sobie gotować:P nie żeby nie umiał. Czyste lenistwo...

Myślę, że na początku diety nie powinnaś za dużo ćwiczyć. 2-3 godzinny spacerek z wózkiem jest dużym wisiłkiem. Jeżeli teraz zaczniesz uprawiać aerobik to spalisz tłuszcz ale też dorobisz się mięśni(które zapewne troszeczkę zanikły przez okres ciąży i połogu). Stracisz tłuszcz, który jest lekki a zyskasz mięśnie które są cięższe. Co za tym idzie? Twoja waga będzie utrzymywała się na tym samym poziomie albo wzrośnie(o zgrozo). Jak się domyślasz to nie będzie dobrze działało na stan Twojego samopoczucia i chęci do dalszego odchudzania. Nikt nie lubi się męczyć i nie wdzieć efektów. Chyba że, i tu pojawia się moja rada, zamiast sugerowania się jedynie wagą regularnie będziesz się mierzyła.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora