Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-07, 18:20   #5
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Milkandcoffee Pokaż wiadomość
Mam MyM od okolo roku i staram się używać go co dwa tygodnie w weekend. Nie stosuję go na ampułki, bo nie wiem, gdzie i jakie kupić.
Najważniejsze jest samo nakłuwanie, które poprzez stymulację gojenia powoduje produkcję nowego kolagenu. Po zabiegu twarz jest bardzo zaczerwieniona, podrażniona, czasem trochę krwawi. Stosuję cicalfate, szybko pomaga, w ciągu doby jest znaczna poprawa. Po wygojeniu buzia jest napięta, gładsza.
Myślę, że długofalowe stosowanie przynosi efekty, ja stosuję jeszcze inne kosmetyki z aktywnymi składnikami, więc trudno mi powiedzieć, ile z wyglądu mojej cery to zasługa dermapenu. U kosmetyczki jeden zabieg to koszt około 250 zł, więc chyba warto zainwestować w dermapen, z tym, że kosmetyczka ma profesjonalme ampułki.
Napisz mi proszę jakich kartridży używasz(ile igieł) i czy jednorazowo?
Jakieś problemy skórne masz? Czy może używasz do napięcia skóry? Ile masz lat?
Czytałam ,aby nie używać dermapenu częściej niż co 4-6tyg bo wtedy skóra się nie regeneruje... Ja już zrobiłam sobie kuku kwasem glikolowym na brodzie (zbyt duże stężenie ,ale nie na pierwszy raz)
Czekam na derma pen i działam

Aaa!!! i na jaką głębokość się wbijałaś na samym początku i teraz? I czy używasz przed maści znieczulającej?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2018-03-07 o 18:27
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując