Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do dziewczyn używających cieni do powiek-cienie podkreślają mi nierówności powieki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-12, 07:00   #7
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Do dziewczyn używających cieni do powiek

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Używam matowych, po raz pierwszy w życiu zresztą. Nie widzę podobnych zdjęć na necie ale doczytałam na innym wątku, że stosowanie cieni i tarcie powiek pędzlem może je wysuszać i w efekcie postarzać, dlatego cienie właśnie będą wyglądać na nich tak jak u mnie. Może powinnam używać cieni w płynie? Albo nakładać w inny sposób?

A może powinnam spróbować innych cieni? Kupiłam firmy freedom bo podobały mi się neutralne kolory i może są zbyt sypkie? Bo osypują się strasznie przy nakładaniu, żebym nie wiem ile razy strząsała nadmiar z pędzla to i tak się osypią.
Cytat:
Napisane przez eve_line Pokaż wiadomość
Ja wiem o co chodzi, też tak czasami mam. To nie tyle są zmarszczki co podkreślona faktura skóry. Zauważyłam, że dzieje się tak kiedy napakuję za dużo cienia lub gdy ten cień jest za grubo zmielony. W moim makijażu zawsze matuję przestrzeń nad załamaniem matowym beżem i po takim z mysecret miałam "postarzoną" skórę, a kiedy zaczęłam używać cienia mineralnego sypkiego, który był drobno zmielony - tego efektu nie było
to może faktycznie dotyczy rodzaju cieni albo korektora, który kładziesz pod - może popróbuj z baza albo bez korektora i wredy bedziesz wiedziec czy winne są cienie czy korektor
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując