Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 21:53   #96
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
posiadaczki paletki snowglobe warm eye - jesteście zadowolone z niej? mam w sumie patinę już i nie wiem czy brać czy nie - dwa pozostałe zestawy jakoś mniej mi leżą...
nie wiem czy w ogóle są jeszcze dostępne, więc moze problem sam się rozwiąże
Ja na razie tylko ją swatchowałam na ręce i równiez poza tym posiadam Patinę w kolekcji. I powiem, że ze swtachów wstępnych jestem abrdzo kontent, dobra pigmantacja, piękne, żywe kolory, ten najciemniejszy tez jest ok. Nawet jeden lustrzak zachowuje sie jak satyna a nie jak lustrzak, co jest na plus
Więcej powiem, jak się nią umaluję
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a jakos uwierzyć mogę, wysłąłem ostatnio dwie klientki swoje do salonu, cóż nie były zadowolone

oststnio w jednym z salonów w waw w nowej kolekcji postawione zostały otwarte technakhole, kazdy kto je miał wie ze to konturówki wysychające na lotnych silikonach i otwarte twardnieją szybko - mysle ze juz pierwszego dnia w takim cieple były nie do używania proponuje im jeszcze paintpoty zostawić otwarte
Nooo, ja na to normalnie nie wiem co odpowiedzieć
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a wracając do pytania Corii chyba lubi Superslicki
Zgadza się
Lubię Superslicklinera za jego trwałość i połysk na oku. A jednocześnie wkurza mnie, że trzeba uważać na rzęsy, bo jak się niechący je nim upaćka to potem sa nie do pomalowania tuszem

Ale i tak jakbym miała polecić jakiś liner MAC-owy to byłby to ... Chromaline
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora