Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-25, 22:41   #4802
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W niedzielę to chyba tylko salony w galeriach handlowych. To jednak loteria i trudno polecić sprawdzonych fryzjerów. Ja ostatnio ratowałam się niedzielnymi wizytami w JLD w Czyżynach (CH Carrefour). Za pierwszym razem robiłam tylko koloryzację i byłam bardzo zadowolona. Zachęcona tym efektem, poszłam tam kolejny raz ale trafiłam na inną fryzjerkę. Niestety nie powtórzyła sukcesu koleżanki ale też krzywdy mojej fryzurze nie zrobiła. Mam też doświadczenie z 2 salonami w CH Plaza. W pierwszym (na piętrze) - pierwsza wizyta (strzyżenie)- porażka. Pierwszy raz w życiu byłam zmuszona reklamować usługę. Do fryzjerki, która poprawiała po koleżance nie miałam zastrzeżeń. Nawet zamierzałam do niej pójść drugi raz, ale w wyniku nieporozumienia trafiłam do salonu na parterze. Tym razem robiłam tylko kolor. Miały być refleksy. Miałam wrażenie, że fryzjer (mężczyzna) nie miał pojęcia, że coś takiego istnieje. Ale wkurzyłam się dopiero przy kasie, kiedy okazało się, że muszę zapłacić za pełną usługę czyli także za strzyżenie, którego nie było, bo...tak jest w cenniku. Ostatecznie coś mi tam obniżyli, ale wyszłam z poczuciem, że wyrzuciłam w błoto prawie 300 zł.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując