Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-31, 15:17   #4771
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

evitka21, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi
Na kompakt Diora pewnie i tak się skuszę, zwłaszcza, po Twojej recenzji Ale na liście mam jeszcze Mat Lumiere i muszę pomyśleć którego chciałabym pierwszego.

Szkoda, że tego L'Oreala juz wycofują Ma piękny kolor.

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Maju
Błyszczyk diora gorąco polecam, jest naprawdę bardzo przyjemny
Dwójki Clinique obok Sunburst to Strawberry Fudge
A środkowe 5 to aktycznie Pink Idol
Dziękuję za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez nindza Pokaż wiadomość

to jest rozswietlacz, ale polecam tylko jesli ktos ma wprace w uzywaniu takich wynalazkow (ja sobie srednio radze ) i zalezy mu na bardzo delikatnym efekcie. Bardzo malo widoczny, na buzi widac jedynie w duzym zblizeniu leciutenkie migotanie.
Dziękuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez fryderyka Pokaż wiadomość
Witajcie! Codziennie przeglądam ten wątek no i dzisiaj przyszła kolej na moje zbiory- nie do końca przemyslane,zwłaszcza cienie...
Cudne
Zwłaszcza ładnie wygląda błyszczyk Lancome.

agnieszka m.j. piękne nabytki. Na ten zestaw Diora strasznie choruję. Tak długo oglądałam w internecie zdjęcia, gadałam o tym non stop aż TŻ miał mnie dość i obiecał mi go, żebym tylko zmieniła temat, i jak na złość na bezcłówce nie było go Jedynie zestaw szminek, ale nie maluję często ust szminkami




Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Moje małe sierpniowe zakupy:

-ziemia słoneczna Lavertu- zdaje sie nowa miłośc, nie zapycha moich porów w odróznieniu od Bamboo i ten kolor boskiiiiiii
[/B]
ja też uwielbiam Lavertu - nadaje bardzo naturalny odcień opalenizny, efekt można stopniować. Kocham w dodatku jest nieziemsko wydajna


justitia ładniutki zbiór
moniczka2222przepiękne zbiory - serum i maska Clinique
Piękne Lancomy i granat i te czwórki - jaki to numerek/nazwa?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora