Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-20, 15:55   #261
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mi się uruchamia taka grażyna, że zawsze najpierw chodzę do profesjonalisty, podglądam pytam, a potem robię już sama. Nauczyłam się porządnie rozjaśniać włosy, sama robiłam keratynowe prostowanie (wiem, że to żadna filozofia, co nie przeszkadza salonom kasować za to 500-700 zł). No ale co się dziwić, wiem że oni nie płacą za sam produkt, ale pensje, zusy-srusy i tak dalej

Ale przyznam się, że zanim się za cokolwiek zabiorę to robię na prawdę wnikliwy research dlatego też dołączyłam tutaj jestem 5 dni po ostatnim zabiegu i następny będę robić za około 5 tygodni więc to jest taki mój czas, żeby się jeszcze ogarnąć w temacie. Nie odważyłabym się na pewno tego robić komuś. Ja znam swoją skórę. Przeszłam kurację izotekiem, miałam serię laseru frakcyjnego, dermapen, mało co mnie wzrusza 😂😂 Czytam właśnie jakie ampułki tutaj polecacie, ja na pewno chce zrobić jeszcze PRX i dużo też na YouTube było o tym Biorepeel. A gdzie zamawiasz swoje ampułki? Jest sporo sklepów nazywających się hurtowniami, często przewija się hyaloo, ale zastanawiam się czy to są wszystko uczciwe źródła, bo przy takiej cenie za mały produkt muszą też krążyć jakieś podróbki 🤔
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując