Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-20, 18:07   #262
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Mi się uruchamia taka grażyna, że zawsze najpierw chodzę do profesjonalisty,Nauczyłam się porządnie rozjaśniać włosy, sama robiłam keratynowe prostowanie

A gdzie zamawiasz swoje ampułki? Jest sporo sklepów nazywających się hurtowniami, często przewija się hyaloo,
Hehe Grażyna to ja, powinnam mieć na drugie tak sama również zaczęłam dwa lata temu rozjaśniać włosy-robić sombre/ombre, obcinać, robić hybrydy, rzęsy-lifting. I nie pamiętam co jeszcze bo tyle tego jest, sknera się włącza jak wiem ile co kosztuje a wystarczy chcieć

Tak hyaloo i inne popularne co zapewne promują się na insta i facebooku, są też opinie na opineo. Wystarczy, że wpiszesz nazwę ampułki i Ci wyskoczy hurtownia. Ceny są normalne i różne wszędzie, nie obawiałabym się podróbek, przetestowałam kilka hurtowni i wszystko było ok zawsze.

Aaa co jeszcze keratynowego prostowanie nie próbowałam jeszcze a miałam wielką ochotę, zapach mnie przeraził o którym wspominają w necie no i czas robienia zabiegu, długie masz włosy? bo ja aż do pasa
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując