Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-28, 12:19   #64
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jaki model dokładnie?
Dokładnie ten:
http://www.e-taranko.com/product-pol-71616-SWETER.html
widzę, że znów pojawił się w rozmiarze 34.
ja ostatecznie kupiłam inny biały sweter na promocji Black Friday w Benettonie - z dodatkiem kaszmiru - milusi, przyjemny, nic nie gryzie

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Witam się w ten jakże przyjemny wieczór, który spędzam z ciekawą książką i utworami z nowej płyty Kings of Leon w tle... A czytam aktualnie mój ostatni grzeszek książkowy, czyli "Zanim się pojawiłeś" w wersji anglojęzycznej. Za mną niecałe 100 stron, ale już się wkręciłam.
cieszę się, że King of leon przypadł ci du gusty co do "Zanim się pojawiłeś" to czytałam i podobało mi się, uroniłam łezkę - przyznaje się, polubiłam główna bohaterkę tylko koniec chciałbym inny, ale w jakimś sensie rozumiem decyzje. Na mnie na półce czeka część 2.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, coś mi się wydaje, że masz na myśli Florence - mam rację? Ona ostatnio pokazała ten sweter w swoim filmiku na YT i muszę przyznać, że i mi wpadł w oko, ale właśnie ze względu na skład z miejsca go odrzucam.
A faktycznie, ona też go pokazywała tak jak napisałam wyżej ostatecznie kupiłam inny sweter.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Klikacie coś z okazji Black Friday? Ja w sumie nie miałam zamiaru, ale jedne botki z Venezii wpadły mi w oko już kilka tygodni temu; teraz są jeszcze trochę tańsze i się zastanawiam. Niby nie potrzebuję nowych botków, ale mają ten poszukiwany przeze mnie obcasik 5 centymetrowy, który tak ciężko dostać... .
Ja się wybrałam do galerii, ale ostatecznie w promocji kupiłam tylko sweter. Za to sporo kupiłam w Zarze (wyjątkowo sporo rzeczy mi się tam spodobało), ale tu żadnych promocji nie było wszystko w pełnej cenie.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera. Poszłam z solidnym postanowieniem, że tym razem nie dam się zbić z tropu i poproszę dokładnie o taki kolor, jaki chcę, a jaki mi zawsze wybijano z głowy: zimny, lodowaty brąz. Moja fryzjerka z uporem twierdzi, że ten odcień mi nie pasuje, zawsze namawiała mnie na ciepłe lub neutralne refleksy, ale tym razem nie dałam się przekonać. I wyszłam z najpiękniejszym odcieniem włosów, jaki kiedykolwiek miałam, jestem zachwycona, mimo że są ciemniejsze, niż chciałam.
Fryzjerka przyznała, że strasznie się bała efektu. Co tam, najważniejsze, że w końcu zrobiłam po swojemu. Kolejnym razem poproszę o odcień kawy z mlekiem, chcę mieć chłodny, ale jasny brązo-blond. Fryzjerka już się przeraziła i powiedziała, że musimy uzgodnić, ile mleka, a ile kawy ma być w tym kolorze.
Teo jestem bardzo ciekawa twojego nowego koloru - da rade jakąś fotkę?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując