Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 09:41   #4843
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to też do czasu, bo przychodzi taki moment, że mniej więcej po dwóch godzinach od nałożenia pudru mineralnego on się tak nieładnie osadza na skórze, zaczyna obciążać i podkreślać wiek... chociaż zaraz po nałożeniu wszystko wygląda super
te minerały marek selektywnych trochę dłużej dają radę (w sensie dla starszych osób są odpowiednie) niż te całkiem naturalne.


ja Wam powiem, że teraz (50+) to najlepiej wyglądam rano po przebudzeniu
jak wezmę prysznic to już muszę czymś twarz posmarować (tonik/hydrolat najpierw, potem serum/esencja i krem ochronny z filtrem) i każda kolejna warstwa - chociaż dobrze wpływa na komfort skóry to jednak nieco gorzej na jej wygląd
makijaż to już jest jazda po bandzie; na szczęście nie muszę używać podkładu/korektora, lekki puder na filtr mi wystarcza... więc cała para idzie na wybór odpowiednio atrakcyjnego filtra
A powinnam sprecyzować, ze nie chodziło mi o naturalne kosmetyki, tylko marek selektywnych. Np macowy Skinfinish, bosko na skórze wygladal ale do kilku godzin, potem błysk. Fakt, ze było to dawno, moze powinnam wypróbować go znowu, skoro sporo rzeczy które kiedys mi nie pasowało, teraz i owszem.
U mnie osadzają sie rzeczy ciezkie przewaznie, lekkie, rozswietlajace nie. Chociaż tez duzo od składu zalezy pewno.

Moj ryjek saute nigdy nie wyglada dobrze, ani rano ani w trakcie dnia, ani pod koniec
A jeszcze z 10 lat temu moglam bez podkladu i było super
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora