Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 12:00   #249
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Jak tam wszyscy zdrowi? Jak się trzymacie?

Ja dziś odwalilam numer stulecia. Po tygodniu czasu chciałam iść na zakupy. Z młodym nigdzie nie wxhodze, Tz też nic nie kupował. Nawet chleb pieke żeby nie chodzić codziennie. I zrobiłam listę, wstałam wcześnie żeby zdążyć ,zanim Tz pójdzie do pracy. I co rozładowywalam akumulator w samochodzie. Zapomniałam wyłączyć kamerki aż się popłakałam bo jestem beznadziejna. A Tz mi mówił żebym wyłączyła. A ja tydzień auta nie dotykałam
To samochód jest beznadziejny Ile razy się zdarzało, TŻ zostawił Passata na światłach zimą i trzeba było autoholowanie, W serwisie autoryzowanym rozbierali od dołu, bo nie było innego sposobu, żeby otworzyć.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Daj spokój kobieto, teraz są gorsze problemy niż rozładowany akumulator , ja też nie raz ( jak miałam manualne włączanie świateł ) zostawiłam auto na światłach i miałam to samo, akumulator można naładować, ważne, że jesteście zdrowi. Teraz naprawdę człowiek przewartościowuje swoje życie


Dziewczyny wyświetliła mi się informacja z appki o rabatach na -30zł i -50zł ale nie mogę jej znaleźć, ma ktoś może od jakiej kwoty i jakie to kody?
Ja dostałam z S maila, ale na 25 zł i 50 zł (black)
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora