Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-16, 18:49   #487
theMonique
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez MaleUfo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy któraś może zamawiała Zestaw miniaturek bestsellerów GET Set są tam próbki korektorów, podkładów i cieni. Nigdy nie korzystałam z kosmetyków mineralnych i zastanawiam się jak najlepiej zacząć z nimi przygodę
mysle, ze to nie bedzie najlepsze na poczatek ja dlugo czekalam na ten zestaw - jak byl to nie mialam kasy, jak mialam kase to juz byl wyprzedany udalo sie w koncu, ale troche sie rozczarowalam, bo duzo tam rozy, rozswietlaczy i cieni a korektorow tylko 3

ale ja juz znalam mineraly i mialam swoj odcien podkladu, chodzilo mi bardziej o korektor (bo wydaje mi sie, ze pelnowymiarowe opakowanie korektora to dla mnie za duzo - nie zdaze go zuzyc) i cienie, bo nie maluje sie na co dzien a te kilka probek wystarczy mi chyba do konca zycia
jesli nie korzystalas z mineralow to radzilabym na poczatek dobor podkladu - wybierz formule, ktora Ci odpowiada i zamow zestaw probek, aby dobrac odcien Get Set to juz krok dalej w makijzau mineralnym

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline   Odpowiedz cytując