Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okulary czy soczewki dla 2 latki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-08, 15:50   #4
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Okulary czy soczewki dla 2 latki

Na drugim oku jest niewielki plus, ale powiedziano mi ze to normalne u malych dzieci. Na prawym oku ma szklo zerowe. Zalozyli jej soczewke miesieczna. byly spore problemy zeby ja zalozyc i jeszcze wieksze zeby ja wyciagnac. boje sie bardzo tego ze mozg wylaczy to oko. do dzisiaj mialam nadzieje, ze okulary dzialaja wolniej ale dzialaja i pobudzaja to oko. Ale jak poczytalam to sie zalamalam szczerze mowiac przerazaja mnie soczewki, ale co jesli to najlepsze rozwiazanie

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Innymi slowy, moja corka nosi okulary, ktore w zasadzie jej nie pomagaja, bo nie wykluczaja mozliwosci wylaczenia przez mozg oka?!

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Przepraszam, ze tak dokladzm pytania, ale chce zeby jak ktos juz przeczyta moh wpis a sie zna, objasnil mi wszystko czego nie rozumiem.

Czy fakt, ze moja corka przt wadzie ponad -3 nosi szkla -2 zapewnia jej jakakolwiek korekcje? Niby od pierwszego badania polepszylo sie jakims cudem zz -4,5 do -3,5 tak by wynikalo z dwoch kolejnych wizyt, ale po tym co dzisiaj sie naczytalam stracilam troche wiare...
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując