Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-23, 16:25   #2155
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jezu, wczoraj oglądałam 3 i 4 odcinek i te skoki w czasie tak mnie zmyliły że myślałam że to Ciri jest, podobne bardzo




Whaaat? Ale 200 lat w odniesieniu do jakiego momentu?
Właśnie, ile ona w tej szkole była? Bo przywieźli ją i nagle fru, czarodziejka nadająca się do pomocy królowi, fru nagle mówi że od 30 lat minęło na dworze, kurde no



Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Sorry pomylilo mi sie, Yen miala niecale 100. Ona w tej szkole byla pewnie z kilka lat.
Ej ale oni w nastepnym sezonie nadal beda skakac w czasie i dalej ekranizowac opowiadania. Jestem pewna ze bedzie wiecej Jaskra i Yen z Geraltem. Bo na te chwile i przyjazn chlopakow i milosc do Yen to palcem na wodzie jest pisane. I zgadzam sie ze splycili caly sens opowiadan. Np 2 odcinek i dlaczego elfy okradaja ludzi. A no zostali wypedzeni ze swoich ziem, gloduja a nie moga urosnac w sile. Elfy mogly sie rozmnazac krotka, jak na ich dlugosc zycia, chwile i mlodzi "rozplodowi", polegli w jakiejs z wojnie. Dlaczego ta elfka jest chora? Byle jak poprowadzone, szybko szybko bo trzeba pokazac Ciri. A w dooopie z nia jak sie buja tylko po lesie. Np przesloczyc elwatek ciri co 2 odcinki. Plus retrospekcje u Yen w szkole, seeerio trzeba bylo pokazac cos co widsielismy 3 odcinki wczesniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora