Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-31, 12:18   #386
anka123skakanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 14
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Biję się z myślami co zrobić.
Długo wydawalo mi się, że antykoncepcja hormonalna jest świetna i dla mnie stworzona, ale z biegiem czasu jej skutki uboczne się nasilały.
Przez pierwsze 2 lata było w miarę okej, a później zaczęło być coraz gorzej. Zmieniałam parę razy. Przeszłam na krążki, wydawało mi się, że jest lepiej, ale ta poprawa była tylko na chwilę.
I tak teraz męczą mnie:
- zerowe libido
- bóle głowy (przed anty nigdy nie bolała mnie glowa - chyba że miałam kaca mordercę)
- suchość pochwy = infekcje (choć na krążkach ciut się poprawiło - ale nie jest jak przed anty)
- senność
- rozdrażnienie
- puchnę
- jestem ulana w dole brzucha
- pajączki na nogach, zwłaszcza w okolicach kostek

I niby widzę te wsszystkie minusy, ale nie mogę się przemóc.
Mam jeszcze 2 krążki w lodówce. Chłopak mówi, żebym je olała i odstawiła już. A ja nie mogę sobie wyobrazić powrotu do prezerwatyw...

Myślę o jednoskładnikowych, ale one części z moich problemów pewnie też nie rozwiążą, a slyszalam i czytałam dużo narzekań na plamienia lub niekończące się krwawienia.


Czy może mi ktoraś dać kopniaka do podjęcia decyzji?
Szczerze mówiąc to mogę się podłączyć pod Twojego posta, bo też od dłuższego czasu chce rzucić tabletki ale brakuje mi odwagi [emoji15] wiem, dziwne.
Boję się przejść na prezerwatywy i tej masy skutków ubocznych, nieregularnego okresu itp. ale branie tabsow już mnie tak męczy, że chyba potrzebuje przerwy...
Także wiem co czujesz i wspieram w podjęciu decyzji o rzuceniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anka123skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując