Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-15, 08:45   #6
sylwia87s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie bez ćwiczeń - wspólnie tracimy kilogramy

re: kamilidzik
Masz rację, ale w moim przypadku trening cardio jest chyba niemożliwy, gdyż nie mogę obciążać stawów kolanowych. Przynajmniej nie wyobrażam sobie takiego treningu na siedząco albo na leżąco. No chyba, że Ty masz jakiś pomysł co zrobić w moim przypadku to proszę o sugestie

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

kayamaa
witam w grupie,
z doświadczenia koleżanek wiem, że im mniej ma się nadmiernych kilogramów, tym trudniej je zrzucić, może tak jest w twoim przypadku?
dodatkowo jeśli ćwiczysz codziennie (lub prawie codziennie) to kilogramy tłuszczu zamieniają się w mięśnie, wiem to z doświadczenia własnego, gdyż kilka lat temu trenowałam dwa razy w tygodniu aerobik i choć waga przez kilka miesięcy niewiele spadła, to jednak schudłam i było to widać przede wszystkim po ubraniach- musisz sama ocenić czy poprawiła Ci się sylwetka.
co do diety, to może warto ją jeszcze raz przeanalizować, może warto zmienić proporcje niektórych składników, np. więcej białka i błonnika.
ważne jest żeby nie podjadać, zwłaszcza słodyczy, bo nawet niewielki cukierek od czasu do czasu może dostarczyć organizmowi wystarczających kalorii, żeby zaprzestać spalanie tkanki tłuszczowej.
wiem, że trzymanie diety jest trudne, ale razem będziemy się wspierać i osiągniemy swoje cele

Edytowane przez sylwia87s
Czas edycji: 2016-05-15 o 08:28
sylwia87s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując