Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-08, 21:00   #129
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Pierwsze primo to Kim K. ma tyle makijażu i photoshopa, że chyba nie wiemy czy naprawdę jej pasuje nude czy nie Zakładając jednak, że pasuje to w sumie ma to sens skoro jest ona (wg mnie) ciemną jesienią.. jesienie mogą sobie na to pozwolić. Nawet DW fajnie wyglądają w nude szminkach.

Troszkę jest sprzeczność (ale pewnie semantyczna) w tym co piszesz o tym co pasuje.. że nude nie, ale zgaszone, przybrudzone kolory tak Pewnie masz na myśli nude jako kolory takie jak na zdjęciu czyli beżowe czyli ciepłe. Nude mogą być też jasne delikatne róże w chłodnych odcieniach.. może one Ci pasują? Jeśli tak, mogłabyś być zgaszonym chłodnym typem. Natomiast jeśli nie pasują Ci szminki nie odróżniające się dużo od skóry (czyli lepiej Ci jak kolor jest bardziej wyrazisty) tzn., że potrzebujesz większego kontrastu niż sezony zgaszone

A, sorry, dopiero zauważyłam, że pisałaś o swoim SSu. Może takie nude Ci nie pasują ponieważ są za ciepłe? SSu lubią zimne kolory szminek i ogólnie zimne kolory w makijażu.
Nie mam pojęcia - wydaje mi się, że nakładałam raczej chłodne, ale wtedy wychodzi taki kiczowaty efekt Barbie - jeśli błyszcząca, a matowej nawet nigdy nie próbowałam, ale jakoś wydaje mi się, że po prostu wyglądałabym na chorą w takim kolorze, biorąc pod uwagę, że wszystko w mojej twarzy jest zgaszone, a usta z natury mam dosyć malinowe - jak jestem chora to zazwyczaj tracą kolor. Tu na tym zdjęciu ma Reese Witherspoon ma taką jasną szminkę, ale ona jest light summer - i u niej to powiedzmy, że wygląda ok (moim zdaniem zbyt jasna) - ja właśnie jak Katie Holms wyglądam dobrze w kolorach zbliżonych do naturalnego koloru ust (co znowu jest trochę problematyczne - bo po co kupować szminkę, która wygląda jak twoje usta? Dlatego raczej używam błyszczyków.)
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora