Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-25, 21:50   #4308
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczęta te, które mają już obrączki. Skąd pochodzą? wiem, że na pewno są tu osoby, które zdecydowały się na Kruka. Jeśli to nie problem napiszcie jeszcze raz. Będziemy w połowie marca ogarniać tą kwestię i tak się zastanawiamy. Myślałam, żeby odwiedzić CLASSICA by Niewęgłowski (akurat w mieście, w którym mieszkamy mamy salon stacjonarnie). Znacie, może macie jakieś opinie po znajomych? takich totalnie lokalnych jubilerów się obawiam (nie znam nikogo, kto by był godny zaufania, a bywa różnie)
Tak, my zdecydowaliśmy się na Kruka, woleliśmy u lokalnego jubilera, ale nie miał takich ładnych wzorów, które spodobały nam się w Kruku, no i była promocja i cena w Kruku to praktycznie to samo co u lokalnego by było - 2600 zł. Na razie wydają się w porządku, dożywotnia gwarancja na pewno na plus, ale okaże się w praktyce, czy wytrzymają całe życie, oby tak ;d Chociaż któraś z was pisała o wadze złota... I faktycznie nasze wydają się może trochę lekkie [emoji848] Nie pytałam akurat o ten parametr, a szkoda, byłabym spokojna czy są normalne czy zaniżone

Co do zakazów wesel to ja mam kompletne huśtawki, raz myślę, że będzie spoko (mamy wesele 4 czerwca), a raz, że nic z tego i co tu robić [emoji85] Na razie jesteśmy w trakcie zapraszania, nie ograniczamy liczby gości już teraz, udajemy, że wszystko odbędzie się normalnie [emoji16] Ale mamy dużą listę gości i nie wiem, czy to się uda..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując