Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 20:23   #77
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Moja siostra ma na całym parterze kremowy gres właśnie lakierowany i jest w sumie zadowolona Ciekawe od czego to zależy.
Może nie ma kota? Nasz ciągle gubi sierść, więc myślę intensywnie nad robotem, który sam odkurza

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tą pralkę z LG to opinie ma bardzo dobre (zawsze wszystko sprawdzam w necie, takie zboczenie), więc w sumie sama nie wiem
Skoro ma bardzo dobre opinie a Tobie się podoba to nie słuchaj ani teściowej ani pana sprzedawcy. Wiesz jak to jest ze sprzedawcami, może akurat chce wcisnąć Ci coś co się nie sprzedaje

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Nie lubię mikrofalówke, są niezdrowe, ale tż się uparł, stwierdził, że to jedno to chyba może sobie wybrać
Wolnostojąca czy w zabudowie?

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A Ty masz już cały domek/mieszkanie skończone?
Zostały jeszcze do zrobienia schody. W sumie to one już są, stolarz miał je montować w sobotę, potem przełożył termin na środę i niby ostatecznie ma się to odbyć jutro Jest jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia: gdzieniegdzie wiszą kable, trzeba zmienić system podciągania i opuszczania rolet z ręcznego na elektryczny (nie znoszę tych dyndających elementów i wiszenia na sznurku przy podnoszeniu rolet od okien tarasowych ) i zawiesić grzejniki w sypialniach i drabinki w łazience.
Pracujemy też nad ogrodem. Kupiliśmy roślinek, nasadziliśmy i zostało nam czekać, aż się pięknie rozrosną
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując