Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-09, 15:15   #35
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja się modlę o pogodę, ale w sumie to dobrze by było jakby nie padało... Chociaż nie powiem nogi bym chciała zamoczyc i choć chwilę polezec na plaży tak z jeden dzień by mogło być ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez obaw, przez cały tydzień chwilami z jakiejś chmurki popadało, ale jest sporo słońca. Wiatr silny też jest. Na plaży można leżeć, tylko raz poraz trzeba coś zarzucić na plecy, jak słońce zajdzie i powieje wiatr. Wczoraj wieczorem było pięknie ale chłodnawo od morza i jedyny raz zarzuciłam kurtkę pikowanke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dzieeeeen doberek czułam w mięśniach, że będzie na mnie czekał nowy wątek

Nawet mój tata wkręcił się w Zniewoloną A mama dzisiaj wykorzystała mój prezent na Dzień Matki i po raz pierwszy poszła do fryzjera na farbowanie z pasemkami. Tak to zawsze tylko strzyżenie a farba w domu. Tak się tym podjarała, że aż mi do pracy musiała zadzwonić Gdybym farbowała włosy to też bym se poszła
Fajnie mamie zrobiła? Najważniejsze, żeby była zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2019-08-09 o 15:18
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora