Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-03, 12:43   #2
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze takiego watku nie bylo, choc moze temat przewinal sie w jakichs postach (moich na pewno). Ciekawi mnie, czy zdarza sie Wam:
1. zainteresowac sie danym zapachem bo ktos go akurat nosi a wczesniej nie zwrociliscie na niego uwagi, mimo, ze wiecie o jego istnieniu
2. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo Was zachwycil
3. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo chcialyscie jej/jemu zrobic na zlosc
4. kupic taki sam zapach jak ktos uzywa, bo chcecie upodobnic sie choc troche do tej osoby
5. kupic zapach, ktory jest aktualnie bardzo "modny"
Zainspirowal mnie fakt, ze ostatnio zdarza mi sie wyniuchac cos interesujacego na kims, pomimo, ze wczesniej zapach juz testowalam, tylko jakos nie zwrocil mojej uwagi Ale co do odpowiedzi na pytania to w moim przypadku jest tak:
ad.1.
Tak wlasnie mam teraz, bardzo spodobal mi sie Le secret na mojej siostrze i dzieki niej zwrocilam tez uwage na perfumy Guess
ad.2
Mialam tak z Envy me - uzywala kolezanka na studiach i o ile na mnie po 1. tescie wydawal sie pospolity tak pod wplywem kolezanki kupilam i rozkwitl w piekny ogrod pelen roz i piwonii Poza tym kupilam tez Eden bo mi sie spodobal kiedys na bardzo fajnej nauczycielce.
ad.3.
Na zlosc komus jeszcze nigdy nie odgapilam zapachu - musialby to byc naprawde piekny zapach a osoba wredna
ad. 4.
Oj chyba mialam tak kiedys, ze jako dziewczynka zafascynowana jakimis idolkami probowalam sie przekonac do zapachu uzywanego przez jakas gwiazde, niestety nie pamietam co to moglo byc Ach i nie ukrywam, ze Dodzia zwrocila moja uwage na pewna limitowanke Sonii Rykiel - powachalam i kupilam, ale bardziej istotny byl tu akurat zapach niz zachwyt Doda
ad.5.
Przyznaje, ze kupilam pare razy modne aktualnie perfumy Moze to zle o mnie swiadczy, ale wdychajac tyle razy na ulicy czolowke TOP10 Sephory i Douglasa zdecydowalam sie na zakup Light blue, Euphorii, Angel edp i 2 Lutkow bo bylo o nich duzo na forum
bardzo fajny watek

mialam podobne przypadki...
*zainteresowalam sie kiedys zapachem Very Iressitable Absolutely Givenchy bo namietnie uzywala ich moja kolezanaka,tak bardzo mi sie spodobal ze kupilam 50ml ,ale szybko sie z nim pozegnalam ,bo mialam uczucie ze ukradlam jej zapach...powedrowal zatem w rece mojej kolezanki
* po zlosci innej kolezance zdobylam kiedys Yvress(ona marzyla o tym zapachu) i wmawialam sobie ze do mnie pasuje i ze tak mi z nim pieknie,chociaz doceniam zapach,sam zamysl zmuszania sie do uzywania Yvresse budzil we mnie niezbyt przyjemne uczucia wiec go sprzedalam(ale jestem wredna,juz wiecej tak nie postapie ,bo zle sie z tym czulam )
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując