Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-04, 08:48   #18
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)

Fajny wątek Ja też się wyspowiadam
1. zainteresowac sie danym zapachem bo ktos go akurat nosi a wczesniej nie zwrociliscie na niego uwagi, mimo, ze wiecie o jego istnieniu

Miałam tak z klasyczną LL, nigdy jej nawet nie wąchałam, nie interesowała mnie, ale jak koleżanka ze studiów zaczęła opowiadać, że to super zapach, który niedawno dostała od TŻta, to postanowiłam przetestować. Jednak Lolka nie zrobiła na mnie jakiegoś kolosalnego wrażenia

2. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo Was zachwycil

Nie, ale mam ciekawą historię o Alienie pisałam już nieraz o moich zeszłorocznych historiach migrenowych związanych z Alienem likierowym i edp (teraz podejrzewam, że w dużym stopniu mogły mieć one swoje źródło nie w zapachu, ale wypadku, któremu uległam w zeszłą zimę, co skutkowało m.in półroczną przerwą z wizażowaniu a to, że używałam wtedy Obcych tylko pogorszyło sprawę) Więc tak: jak już pozbyłam się Alienów, po krótkiej z nimi przygodzie, to koleżanka ze studiów mojej najlepszej przyjaciółki zakupiła dużą butlę edp i uczyniła z niego swój signature scent. Przyjaciółce się podobał, ale nie mogła sama nosić, bo jak mówiła "pachniała wtedy Magdą" ale jak w lecie weszła nowa limitowanka Obcego Or'd Ambre to przyjaciółka dostała od TŻta i używała namiętnie. Dla mnie właśnie ten zapach stał się jej SS i też nie mogę nosić, choć bardzo go lubię, bo to jej zapach Dlatego teraz ja kupiłam dwa pomarańczowe Alieny, które pachną troszkę inaczej niż Or'd Ambre Ciekawam kto będzie następny
3. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo chcialyscie jej/jemu zrobic na zlosc


4. kupic taki sam zapach jak ktos uzywa, bo chcecie upodobnic sie choc troche do tej osoby


5. kupic zapach, ktory jest aktualnie bardzo "modny"

Tak, ale tylko jeśli chodzi o Wizażowe mody Na Wizażu jest tak, że mam ochotę kupić jakieś 80% zapachów, które są wymieniane w wątku o polowaniach Jak zapada "wizażowy szał" na jakiś zapach, to często sama biorę udział w tym szaleństwie czasem w ciemno, a czasem nie Dzięki wizażowym modom nabyłam m.in Innocenta i Angela likierowego
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując