Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-04, 08:52   #19
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)

Cytat:
Napisane przez Tsukichan Pokaż wiadomość
Ja w ogole na ulicach nie cują nic, albo prawie nic, więc nie obchodzi mnie, co jest a co nie jest popularne w tym momencie- kupuję bo mi się podoba, jeśli sie podoba i innym, tym lepiej. Tako też nabyłam w ostatnim czasie Aliena, na którego ostrzyłam sobie zeby od bardzo dawna.

Z pozostałych pytań- nie a propo perfum, ale ubrań, kupilam kiedyś identyczną bluzkę jak koleżanka w liceum, a potem identyczny sweter jak koleżanka z kursu angielskiego. Nic złośliwego, po prostu obie rzeczy autentycznie mi się spodobały. Plan byl taki, że w obu miałam się w szkole/na kursie nie pokazać, oczywiście zapomniałam, i koleżanki zachwycone nie były, jak rozpoznaly 'inspirację'. Z perfumami bym nie ryzykowała
Hehe, ze swtrem to i ja mialam podobna sytuacje, tyle, ze ja przyszlam pierwsza. A kolezanka jak sie okazalo miala identyczny w domu i... stwierdzila, ze MUSI wymienic, bo NIE MOZEMY miec takich samych

A wracajac do zapachow to mimo, ze straaasznie podoba mi sie Le secret to nie kupie go, bo to zapach mojej siostry i wlasnie glupio bym sie czula, uzywajac tego co ona. A swoja droga sama jej te perfumy podsunelam, bo uznalam ze bardzo do niej pasuja Jej by to wprawdzie nie przeszkadzalo, ale jest to ALE
Mam tak jak Wy - jak juz cos "malpuje" to raczej jak dana osoba rozstaje sie z zapachem, ktory mnie urzekl albo jak sie w ogole nie spotykamy Natomiast bardzo jestem zazdrosna gdy kto uzywa "mojego" zapachu tak juz mam i jak kogos nie lubie to mnie zlosc bierze, ze "ukradla" moj zapach (tak mi skradziono Mademoiselle, Ange ou demon i Rodrigueza edp - juz ich nie uzywam, ale do Rodrigueza bardzo bym chciala wrocic).
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując