Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 13:11   #27
oiseaux
Raczkowanie
 
Avatar oiseaux
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś między Łodzią a Warszawą
Wiadomości: 79
Dot.: Odgapilam bo... sie zachwycilam ;)

1. zainteresowac sie danym zapachem bo ktos go akurat nosi a wczesniej nie zwrociliscie na niego uwagi, mimo, ze wiecie o jego istnieniu

Tak było i nawet czasami jest. Moja dobra koleżanka uzywała swego czasu BD DKNY Donny Karan i bardzo ładnie na niej pachniał / nie ogórkowo/ale przyjemnie, letnio kwiatowo i owocowo. Więc skusiłam sie na zapach i wcale nie żałowałam, bo na sobie również nie czułam ogórków.
I oczywiście mnóstwo zapachów opisywanych, tu na forum, przez Wizażanki w taki sposób, że nawet jak wczesniej znałam perfumy i nie koniecznie mi pasowały, musiałam je jeszcze raz przetestować lub kupic odlewkę, aby doszukać sie tej głębi o której panie tak miło rozprwaiały

2. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo Was zachwycil

Lata temu zachwycił mnie zapach perfum koleżanki ze studiów. Umówione byłyśmy na spotkanie letnia porą, wieczorem. Ona wysiadła z tramwaju owiana tak nieziemskim zapachem, zapierającym dech w piersiach. Az zakręciło mi sie w głowie. Żaden do tej pory zapach nie zrobił na mnie takiego wrażenia. A był to klasyczny Poison, którego do tej pory uzywam Moja jak na razie największa miłość. Mam mnóstwo zapachów na różne dni, pory itd, ale butelka Poison'a jest zawsze nie odłącznym elementem mojej kolekcji

3. kupic taki sam zapach jak ktos z Waszego otoczenia uzywa bo chcialyscie jej/jemu zrobic na zlosc
Na swoje i otoczenia nieszczęście jestem klasyczną złośnicą, ale mam inne sposoby aby zrobic komus na złość.

4. kupic taki sam zapach jak ktos uzywa, bo chcecie upodobnic sie choc troche do tej osoby

Może nie upodobnić sie, bo zawsze mi pasowało bycie soba,ale swego czasu czytałam wywiad z Anna Marią Jopek /która to szanuję i lubie czasami jej muzykę/,pisała, że jej ulubionymi /w owym czasie/ perfumami są Very Irresistible. Z ciekawości po nie sięgnęłam i przez jakiś czas były również stałą pozycją na mojej półce

5. kupic zapach, ktory jest aktualnie bardzo "modny"
Nigdy nie zdarzyło mi się .
oiseaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując