Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-11, 20:36   #363
mroca9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć Wam szukam znajomych najchętniej w okolicach Poznania ( nie jest to żaden warunek), z którymi będzie można wyskoczyć raz po raz na imprezę czy w góry. Nie zawsze mam z kim, a na ten rok zaplanowałam sobie zdobyć koronę gór. Coś o mnie: w tym roku kończę 30 lat. Studia już skończone i od kilku lat pracuje w Poznaniu. Jestem raczej ekstrawertyczna, choć są dni kiedy lubię posiedzieć w samotności ( chyba jak każdy). Posiadam dużą dawkę czarnego humoru, słucham ciężkiej muzyki i non stop wszystko analizuje, więc myślę, że jest ze mną o czym porozmawiać. Nazbierało się dużo przemyśleń odnośnie wielu dziedzin życia dodatkowo mimo, że dużo mówię potrafię też słuchać. Tematyka bąbelkowa jest mi obca, dzieci raczej nie planuje w związku z tym z osobami, które są na tym bardzo skoncentrowane raczej się nie dogadam. Nie ukrywam, że jest to też przyczyną wąskiej grupy znajomych. Wielu z nich pozakładało rodziny i są skoncentrowani na czymś innym, niż ja. Poszukuję ludzi ciekawych świata, lekko szalonych ( w granicach odpowiedzialności i zdrowego rozsądku), z którymi można ciekawie spędzać czas. Na wszelki wypadek zaznaczę, że nie jest to żadna oferta matrymonialna. Jak w tytule- szukam znajomych pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu na priv jeśli jest tu ktoś taki
mroca9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując