Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pani Samanto, Pani Agnieszko, moze jakies zmiany dla mnie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-21, 07:36   #25
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Pani Samanto, Pani Agnieszko, moze jakies zmiany dla mnie??

Witaj..już odpowiadam pasemka robiłam u fryzjerki, z tego względu, że wcześniej farbowałam w domu na czarny, musiała mi oczywiście najpierw rozjaśnić...zapłaciłam 90 zł razem z obcięciem (umawiałyśmy się na 60/70zl, ale p. fryzjerka stwierdziła, że mam gęste włosy i musiała zużyć więcej farbki , choć włosy wtedy miałam już dość krótkie) - myślę, że po prostu chciała więcej zgarnąć i celowo rozrobiła mniej...

Jak mówiłam dość szybko mi ta farbka się zmyła i potem stosowałam już w domu szamponetkę z pallette w jakimś mocnym czerwonym kolorku, lecz już tych wcześniej rozjaśnionych pasemek nie chciało tak dobrze chwycić..więc potem to olałam i przez jakiś czas chodziłam z czarnymi włosami i jasnymi pasemkami, aż w końcu całkiem zafarbowałam na jeden kolor...no a później to były inne eksperymenty z włosami - rozjaśnianie, ale to już sama w domu i... nieźle mi to wyszło bez szkody dla włosów a teraz znowu do ciemnego powróciłam
Mimo wszystko i tak polecam Ci czerwone pasemka (choć na Twoje długie włosy to pewnie jeszcze więcej pójdzie farbki), ale to fajnie wygląda, nawet jak tylko ma się trzymać do kilku/kilkunastu myć.
Pozdrawiam.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując