Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-05, 14:03   #61
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Tak, wiem. Nauczyciele protestują w miejscu pracy, a ty i twoja szyba ma się nijak do miejsca, w którym pracuję.
Analogia jest taka, że ty masz taki wpływ na moją pensję, jak uczniowie i ich rodzice na pensje nauczycieli. Jedyne co wyniosą z tego uczniowie to najwyżej zmarnowane wakacje i dodatkowy stres przy przekładanych egzaminach. Wystarczy. Adieu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

rodzice mogą przecież "Iść ku.a pod sejm, dom na Żoliborzu albo zrobić protest we wrześniu." czyż nie? ale nie pójdą, bo mają to w tyłku.

nie wiem, na jakim Ty świecie żyjesz, że uważasz, że protesty pod domem Kaczyńskiego mogłyby przynieść jakikolwiek skutek inny niż spisanie przez policję i wycieczka na dołek. otóż żyjesz w kraju, w którym żeby wywalczyć cokolwiek dla jakiejś grupy zawodowej, to musisz zrobić awanturę na cztery fajerki. im więcej osób dotknie protest, tym lepiej.
i już nie przesadzaj ze zmarnowanymi wakacjami, równie dobrze egzaminy mogą odbyć się w maju i czerwcu. przeżywasz, jakby to Twój egzamin był zagrożony
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując