Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Historia stara jak świat ale co zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 12:21   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Historia stara jak świat ale co zrobić ?

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Mialam niedawno podobna sytuacje

X poznany przez wspolnych znajomych , po spotkaniu w grupie zaproponował mi spotkanie juz we dwoje , spotykalismy sie wszytski niby fajnie , wspolne wyjazdy , obiadki, kolacyjki . i nagle strzal bo on nie wie czy sie chce dalej spotykac bo dawno nie byl zakochany i nie wie co ma robic.

Dla mnie taki tekst oznacza tylko jedno , nie chce Cb ale glupio mi powiedziec to wprost wiec napisalam ze u mnie krotko albo w jedna albo w druga strone, no i juz sie nie odezwał

Od takich nalezy uciekac jak najdalej . im szybciej tym lepiej my sie angazujemy a oni maja nas tylko dla zabicia czasu , I gdyby nie to ze zapytalam jak to dalej widzi (bo kontakt zaczal sie troszke sypac) to pewnie sam by tego nie powiedzial
Sytuacja o tyle lepsza, że facet przedstawił swoje wątpliwości (po tym jak wyczułaś, że coś się dzieje nie tak), Ty się opowiedziałaś "wybieraj koleś, bo albo-albo", byle czym się nie zadowolisłaś (brawo za to) i po tej rozmowie zamilkł, czyli wybrał opcję "jednak nie".

Autorko, nie było absolutnie żadnych sygnałów, że coś jednak się zmienia w kontakcie z nim na gorsze tak, jak w podanym przez Pechowiankę przypadku?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując