Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-31, 18:47   #2081
Feitan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=00457ff0a8b0234ecaaac30 0189bac24d7661fd8_64c1a57 25447d;82364986]kotek56 Wczoraj zauważyłem że jak jestem w pracy i kiedy czuje pieczenie, mam gorące czoło, i zaczerwienioną skóre na twarzy, teraz jak ten objaw sie nasila, chodze do łazienki żeby schłodzić twarz zimną wodą. Co do pieczenia, u mnie największe występuje nad oczami i pod oczami, co do zaczerwienienia występuje ono kiedy piecze mnie czoło, na pewno wczoraj miałem zaczerwienioną twarz, ale czy najbardziej na srodku twarzy trudno powiedziec, bede to obserwował.

U mnie pieczenie twarzy pojawia sie wraz ze stresem.Jakikolwiek olej i śmietanka dla niego to pyszny lunch.

Napisałeś o oleju i śmietance, chodziło ci o to że nie można jej spożywać, czy o to żeby nie nakładać tych produktów na skóre.[/QUOTE]
Mam takie same objawy i równiez w pracy chodzę schłodzić twarz zimną wodą nieraz.... JA już nie wiem co robić podejrzewałem grzybice ogólnoustrojową głównie przez nalot na języku która jest spowodowana przez metale ciężkie a teraz jeszcze dochodzi nużeniec, ale czy nużeniec ma jakikolwiek wpływ na zapach tego nie wiemy.. Podziwiam was że nie macie dość życia z tą dolegliwością bo ja mam
Feitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując