Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-07, 09:59   #4093
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej



ja to w ukryciu tyłam aż się głupio, że taki efekt po 3 latach lepiej już było, że tak powiem



meeedzik nie wiem jak to robisz, ale wyglądasz pięknie i szczupło na wszystkich zdjęciach
Zauważ, że na fb to raczej zdjęcia twarzy samej mam [emoji23] sylwetki nawet nje robię hahahaha

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej



ja to w ukryciu tyłam aż się głupio, że taki efekt po 3 latach lepiej już było, że tak powiem



meeedzik nie wiem jak to robisz, ale wyglądasz pięknie i szczupło na wszystkich zdjęciach
Co w ogóle u Ciebie??

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej



ja to w ukryciu tyłam aż się głupio, że taki efekt po 3 latach lepiej już było, że tak powiem



meeedzik nie wiem jak to robisz, ale wyglądasz pięknie i szczupło na wszystkich zdjęciach
Co w ogóle u Ciebie??

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując