Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-11, 13:37   #175
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Nikuuus, uwazam, ze doroslam do stosowania antykoncepcji hormonalnej. Mam bowiem 40 lat i urodzilam juz dawno temu dziecko.
Dlatego kochanie niech nie wydaje Ci sie, ze pozjadalas wszystkie rozumy.
Nie mam zamiaru pisac na forum o calym swoim zyciu i o tym co sie wydarzylo. I jak pisze, ze mam takie, a nie inne objawy, to je po prostu mam.
Nie raz lekarze byli zdumieni moimi mozliwosciami reagowania na roznego rodzaju medykamenty. Po czym ktorys z kolei przyznawal mi racje, ze rzeczywiscie spotkal sie juz kiedys z czyms takim.
I na pewno nie jest to hipochondria.
A moje jajniki przeszly tyle, ze nawet przy pelnym pecherzu odczuwam niemilosierny bol.
Ruszam sie rowniez, bo trenuje wyczynowo karate i na zdrowiu tez nie oszczedzam.
Jesli zatem nie posiadasz wystarczajacej wiedzy w danym temacie postarej sie przynajmniej nie obrazac innych.

Skoro uważasz że dorosłaś do stosowania antykoncepcji hormonalnej to takie poważne obawy konsultuje się z lekarzem, ja starałam się tylko wyjaśnić twój punkt widzenia... Jedynie dziwi mnie fakt twojej budowy anatomicznej... Jeśli masz z nią problem to nie ma mowy abyś umieściła prawidłowo krążek (jest to napisane nawet w ulotce). Piszesz że miałaś poważne problemy... w takim wypadku ja bym absolutnie wykluczyła taką formę zapobiegania ciąży, ponieważ w twoim wieku ryzyko zakrzepicy i zawałów serca jest podwyższone mimo zażywania pigułek itp. Także radzę tobie, nie denerwuj się tak bo nikt tutaj na ciebie nie naskakuje i nie ma zamiaru... Jeśli masz z tym problem to odradzam hormony bo one sprawiają że trudniej jest zapanować nad swoimi emocjami.
Nie wydaje mi się że pozjadałam wszystkie rozumy... I to raczej ty mnie obrażasz...
po za tym wszystkim zgadzam się z moją poprzedniczką...
Trochę dystansu do siebie i samokrytyki nigdy nie zaszkodzą...
__________________
Jesteśmy razem->>>>>

Dusza przez miłość upada lub też działa w nieładzie.
— Umberto Eco, Imię róży
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora