Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-29, 13:01   #10
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Witam się w kolejnej części
Właśnie jestem w trakcie podróży do Wrocławia.



Ostatnimi czasy nie byłam u fryzjera, ale byłam zadowolona z Szymona, który ma swój salon przy kościele mariackim, dokładnie przy tych fontannach-lwach. Jak mówię przy fontannach to mój tż nigdy nie wie o co chodzi, dlatego dodałam lwy

Ach, mówisz o fontannie Czterech Kwartałów Mój TŻ się wnerwia jak mu tłumaczę gdzie co jest, bo ja operuję nazwami ulic a on orientacyjnie- koło carrefoura, przy akademii medycznej, za czołgiem JA się denerwuję bo On nie rozumie no i jak można nie znać ulic w mieście gdzie się mieszka od urodzenia, a on na mnie, bo kto normalny uczy się nazw ulic w mieście gdzie mieszka od urodzenia Za to przestał korzystać z nawigacji- pyta mnie gdzie jest jaka ulica
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując