Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 23:16   #102
niewesoly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 136
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nie tylko prawidłowe odżywianie wpływa na uregulowanie cukru, ale nie można się też denerwować bo kortyzol nie śpi, a on także potrafi namieszać we krwi...także trzeba to wziąć też pod uwagę. Może mamy problem z wchłanianiem glukozy z węglowodanów złożonych czy jak. Może źle trawimy te węgle. Bo zauważyłem ostatnio że jak odstawiłem cukier prosty i jadam do 6 posiłków dziennie z węglami złożonymi to po kilku dniach zacząłem się męczyć, kręciło mi się w głowie i dużo spałem, szczególnie rano nie mogę się przebudzić i mam problem ze wstaniem do pracy. A jak zjadłem troche prostego to od razu życie mi powróciło. Nie wiem czy to tylko organizm musi się przestawić czy jak.
Jeszcze zastanawiam się nad tym czemu mielibyśmy tak okropnie śmierdzieć zakładając że mnóstwo ludzi może mieć nieuregulowany cukier na 200% i nie mają takich zapachowych niespodzianek. Wiem że najlepiej zrobiło by nam żeby o wszystkim zapomnieć.
niewesoly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując