Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 08:31   #555
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć dziewczyny!
Furry Sue jak głowa?

Malina2015-nie jestem lekarzem i nie chciałabym być Twoim wyznacznikiem, czy stosować diete, czy nie. Z tego co mi wiadomo(ksiązka, fora, strona dr Dąbrwskiej) w czasie postu torbiele sa ''zjadane''przez organizm, ja ostatnim razem jak byłam na diecie to pozbyłam się takiego dziwnego owrzodzenia między włosami, nie wiem co to było, ale się wchłoneło, w kwietniu minie rok od mojego pierwszego podejścia i do tej pory ''to coś'' nie odrosło Polecam Ci obejrzenie na youtube wykładów doktor Dąbrowskiej i ściągnięcie książki z niej duzo się dowiesz I nie wiem ile leczy się organizm po takim usunięciu torbieli, więc lepiej żebyś skonsultowała to z lekarzem, w sensie czy wszystko się juz zagoiło, pozdrawiam

Trusskaffa witaj dwa tygodnie to świetny to termin, u mnie jutro miną dwa tygodnie diety i powiem szczerze, że szybko mineło, polecam post, bo ja dawno nie czułam się tak dobrze choć troszke dokucza zimno, ale można jesć ciepłe poiłki, dodawać przypraaw, herbaty i mozna przezyć, a ubytek wagi też poprawia nastrój

hala83- ja tez muszę ruszyć tyłek, żeby pomóc temu tłuszczowi zniknięcie I ta samo pożeram jabłka jak głupia, ale trafiaja mi się takie dobre, że nie da się jeść
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując