Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-25, 22:56   #3
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze pudry,podkłady, bronzery i róże oraz korektory MINERALNE;)

Hej
Hej, moja rada jest taka, że najlepiej przetestować na sobie dany produkt. Na pewno na całą twarz żeby zobaczyć jak w różnych częściach np. w strefie T się zachowuje. We Wrocławiu na ulicy Zwycięskiej jest na pewno Anabelle Minerals - w drogerii Jasmin, ale mieli ostatnio bardzo mały wybór zarówno odcieni jak i testerów, a to co zaaplikowała mi na twarz konsultantka pozostawiało wiele do życzenia. Kiedyś miałam w woreczku strunowym od koleżanki róż w kolorze brzoskwiniowym i on był z kolei boski! Są tam też pędzle tej samej firmy. W każdym Hebe są pudry mineralne z GOSHA - które ja osobiście bardzo polecam, bardzo mocne krycie i trzymają się długo, są wydajne i można je dostać czasami w promocji. No i jeszcze ze znanych mi firm jest Organique - mają pudry z Clare Blanc - mniejsze krycie od GOSHA, a ja ze względu na problemy skórne potrzebuję większego krycia, ale na lato produkt jest super. W Organiqu możesz przetestować na miejscu - nie wiem jak z dostępnością próbek, ale w Galerii Dominikańskiej są mega fajne dziewczyny więc może i próbkę uda Ci się dostać w Hebe konsultantka bez problemu przed zakupem zaaplikowała mi odpowiedni odcień na twarz, a następnie po kilku godzinach - jak zobaczyłam jak się zachowuje wróciłam żeby kupić kosmetyk Przy cieniach szczególnie zwróciłabym uwagę czy nie osypują się na buzię, nie rolują itd. Powdzenia w wyborze!
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując