Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam problem z określeniem własnej orientacji seksualnej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-24, 07:40   #45
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Mam problem z określeniem własnej orientacji seksualnej.

Cytat:
Napisane przez klopotowska Pokaż wiadomość
Założyłam ten wątek, bo miałam taką potrzebę. Zastanawiało mnie to i chciałam z kimś o tym pogadać, a że nie mam żadnej bliskiej osoby, z którą mogłabym to zrobić i miałabym wówczas pewność, że krzywo na mnie nie spojrzy, to spytałam anonimowo obcych mi ludzi. Myślałam, że może któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji i podzieli się swoim doświadczeniem, ewentualnie obiektywnie oceni sytuację, coś poradzi. Natomiast teraz czuję się trochę tak, jakbyście próbowały mi wmówić, że bez sensu założyłam ten wątek, pytałam Was i prosiłam o pomoc, bo problem jest błahy. Takie są moje aktualne odczucia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie mówię, że bez sensu, tylko to też nie jest tak, że wyjdziesz z tego wątku "określona". i może lepiej będzie dla Ciebie jak wyluzujesz? wszelkie wątpliwości są normalne, są po prostu częścią dorastania. ludzie są różni, mają różną wrażliwość, różne charaktery. dlatego lepiej się nie określać, nie zamykać w jakiś sztywnych ramach, nie "odhaczać" elementów, które jednoznacznie przypisywałyby Cię do jakiejś grupy. i naprawdę podejście Twojej przyjaciółki czy domu rodzinnego tego wszystkiego nie ułatwia, bo może być tak, że gdzieś tam podświadomie chcesz się zbuntować przeciwko ich postawom i stąd te myśli w Twojej głowie.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując